Členové

MAS Pobeskydí, z. s. má 37 členů, z toho 10 z veřejné sféry (viz předmět činnosti). Členové jsou zařazení do 6 zájmových skupin: podnikání a zaměstnanost; zemědělství a lesnictví; pomoc pro potřebné a sociální služby; vzdělávání, děti a mládež; pospolitost a kulturní dědictví; životní prostředí, infrastruktura a rozvoj území.

Členy zastupují určené osoby, a to statutární zástupci nebo osoby pověřené na základě plné moci. Pro jednorázové zastoupení člena na valné hromadě může v souladu se stanovy MAS Pobeskydí, z. s. člen pověřit plnou mocí jinou než níže uvedenou fyzickou osobu.

Podnikání a zaměstnanost

Kvalifikační a personální agentura, o. p. s. >>

Předmět činnosti: Realizace projektů v oblasti zaměstnanosti
Sídlo
: 739 61 Třinec - Staré Město, Závodní 815 
: 25860259 
Zastupuje: Ing. Jana Vavrošová

Jaroslav Votýpka

Předmět činnosti: Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti 
Sídlo
: 739 39  Lučina 209
: 47196394 
Zastupuje: ---

Zemědělství a lesnictví

AGRO - DOMINIK spol. s r.o. >>

Předmět činnosti: Všeobecná zemědělská činnost
Sídlo
: 739 37 Žermanice čp. 91
: 25815725
Zastupuje: Ivo Dominík

Družstvo Raškovice >>

Předmět činnosti: Zemědělská výroba, zpracování a prodej zemědělských výrobků
Sídlo
: 739 51 Vyšní Lhoty čp. 256
: 47673231
Zastupuje: Ing. Michal Madzia

Farma Krásná s.r.o. >>

Předmět činnosti: Zemědělská činnost
Sídlo
: 739 04 Krásná čp. 217
: 47150564
Zastupuje: Alena Krhutová

TOZOS spol. s.r.o. >>

Předmět činnosti: Zemědělská výroba, obchodní činnost
Sídlo
: 739 53 Dolní Tošanovice 120
: 49610651
Zastupuje: jednatele a Jana Janišová ve volených orgánech (na základě plné moci)

Zemědělská společnost s.r.o. >>

Předmět činnosti:  Všeobecná zemědělská činnost
Sídlo
: 739 36 Bruzovice čp. 206
: 48401048
Zastupuje: jednatele

Zemědělské družstvo vlastníků Nošovice >>

Předmět činnosti: Zemědělská činnost 
Sídlo:
739 51 Nošovice čp. 128
: 47673222
Zastupuje: Zdeněk Škola

Přemysl Motička

Předmět činnosti: Zemědělská činnost 
Sídlo:
Dolní Domaslavice 405, 739 38
: 73367192
Zastupuje: ---

Karel Poncza

Předmět činnosti: Zemědělská činnost 
Sídlo:
Komorní Lhotka 111, 739 53
: 46614745
Zastupuje: ---

Asociace soukromého zemědělství Těšínského Slezska z.s.

Předmět činnosti: Sdružování soukromých zemědělců
Sídlo:
Ropice 341, 739 61
: 04183118
Zastupuje: Ondřej Novák

Pomoc pro potřebné a sociální služby

Farní sbor Slezské církve evangelické a. v. v Třanovicích >>

Předmět činnosti: Činnost náboženských organizací
Sídlo:
739 53 Třanovice čp. 91
: 69609799
Zastupuje: statutární zástupce

Integrovaný sociální ústav Komorní Lhotka čp. 184, příspěvková organizace >>

Předmět činnosti: Sociální služby (veřejný sektor)
Sídlo
: 739 53 Komorní Lhotka čp. 184
: 00847038
Zastupuje: Stanislav Čmiel (na základě plné moci)

Obecně prospěšná společnost Sv. Josefa, o.p.s. >>

Předmět činnosti: Sociální služby
Sídlo
: 739 61 Ropice čp. 11
: 25910558
Zastupuje: Ing. Pavel Dyrčík

Římskokatolická farnost Domaslavice >>

Předmět činnosti: Činnost náboženských organizací  
Sídlo:
739 51  Horní Domaslavice čp. 10
: 49591096
Zastupuje: Ing. Karel Obluk (na základě plné moci)

Spolek Tulipán >>

Předmět činnosti: Sociální služby 
Působnost:
Sportovní 227, Horní Suchá 735 35
: 70623589
Zastupuje: Mgr. Pavla Majzlíková

Spolek Hiponěha >>

Předmět činnosti: provozování hipoterapie
Sídlo:
739 36 Bruzovice č.p. 152
: 22737758
Zastupuje: Ing. Pavla Kubátková

Vzdělávání, děti a mládež

Rodinné centrum Bambulín, z. s. >>

Předmět činnosti: Otevřené a bezpečné místo pro rodiny všech vrstev společnosti
Sídlo: 739 53 Horní Tošanovice čp. 129
: 26564696
Zastupuje: Ing. Lucie Pupíková

Slunce >>

Předmět činnosti: Spolková a volnočasová činnost
Sídlo:
739 53 Třanovice čp. 250
: 66739993
Zastupuje: Lilie Tyrlíková

ŠOV Třanovice, o.p.s. >>

Předmět činnosti: Zajišťování osvěty, informovanosti a podpora vzdělanosti
Sídlo
: 739 53 Třanovice čp. 1
: 27772888
Zastupuje: Ing. Vladimír Baginský

Základní škola a Mateřská škola Leoše Janáčka Hukvaldy, příspěvková organizace >>

Předmět činnosti: Předškolní a základní vzdělávání (veřejný sektor)
Sídlo
: 739 46 Hukvaldy čp. 162
: 70946906
Zastupuje: Mgr. Alena Lévová

Základní škola a Mateřská škola Těrlicko, příspěvková organizace >>

Předmět činnosti:  Předškolní a základní vzdělávání (veřejný sektor)
Sídlo
: Školní 419/2, Těrlicko 735 42
: 72545461
Zastupuje:PaedDr. Vladimír Balajka

Základní škola a Mateřská škola s polským vyučovacím jazykem Żwirki i Wigury Těrlicko, příspěvková organizace >>

Předmět činnosti:  Předškolní a základní vzdělávání (veřejný sektor)
Sídlo
: Přehradní 243/9, Těrlicko - Horní Těrlicko 735 42 
: 70646066
Zastupuje:Mgr. Barbara Smugala

Etická výchova, o.p.s. >>

Předmět činnosti:  Ostatní vzdělávání 
Sídlo
: 739 11, Malenovice č. ev. 146
: 28631650
Zastupuje: Mgr. Hana Kachtíková (plná moc)

Základní škola a Mateřská škola Dobratice, okres Frýdek-Místek příspěvková organizace >>

Předmět činnosti:  Předškolní a základní vzdělávání (veřejný sektor)
Sídlo
: 739 51 Dobratice 58
: 70640017
Zastupuje:Mgr. Karla Peterková

Pospolitost a kulturní dědictví

JK Vělopolí z. s. >>

Předmět činnosti: Spolková a sportovní činnost
Sídlo:
739 59 Vělopolí čp. 34
: 02859823
Zastupuje: Ing. Lucie Latochová

SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Dolní Domaslavice >>

Předmět činnosti: Spolková činnost
Sídlo
: 739 51 Dolní Domaslavice čp. 5
: 64122034
Zastupuje: Stanislava Moravcová

SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Lučina >>

Předmět činnosti: Spolková činnost 
Sídlo:
739 39 Lučina čp. 3
: 64122425
Zastupuje: Leona Funioková

Tělovýchovná jednota Dobratice, z. s. >>

Předmět činnosti: Spolková a sportovní činnost
Sídlo
: 739 51 Dobratice čp. 212
: 48772500
Zastupuje: Ing. Břetislav Bortlíček

Tělovýchovná jednota Stará Ves nad Ondřejnicí, z. s. >>

Předmět činnosti: Spolková a sportovní činnost
Sídlo
: Sportovní 554, Stará Ves nad Odřejnicí 739 23
: 14613387
Zastupuje: pověřené osoba na základě plné moci

Tělovýchovná jednota Tošanovice >>

Předmět činnosti: Spolková a sportovní činnost
Sídlo:
739 53 Dolní Tošanovice
: 60783834
Zastupuje: statutární orgán

Životní prostředí, infrastruktura a rozvoj území

Mikroregion Žermanické a Těrlické přehrady >>

Předmět činnosti: Činnost ostatních členských organizací (veřejný sektor)
Sídlo
: 739 37 Horní Bludovice čp. 434
: 70305374
Zastupuje: Jindřich Feber, Jana Pohludková ve volených orgánech na základě pověřené

Myslivecký spolek Bruzovice, z. s. >>

Předmět činnosti: Spolková činnost
Sídlo:
739 36 Bruzovice čp. 220
: 48428647
Zastupuje: Přemysl Ondráčka

Sdružení měst a obcí povodí Ondřejnice >>

Předmět činnosti: Činnost ostatních členských organizací (veřejný sektor)
Sídlo
: 739 44 Brušperk, K Náměstí 22
: 60045701
Zastupuje: Ing. David Kula, MBA (na základě plné moci)

Sdružení obcí povodí Morávky >>

Předmět činnosti: Činnost ostatních členských organizací (veřejný sektor)
Sídlo
: 739 51 Dobrá čp. 230
: 68157631
Zastupuje: Jiří Blahuta (na základě plné moci)

Sdružení obcí povodí Stonávky >>

Předmět činnosti: Činnost ostatních členských organizací (veřejný sektor)
Sídlo
: 739 53 Třanovice čp. 250
: 69610088
Zastupuje: Petr Martiňák

Třanovice služby, o.p.s. >>

Předmět činnosti: Komunální služby (veřejný sektor)
Sídlo
: 739 53 Třanovice čp. 1
: 25837958
Zastupuje: Ing. Petr Krzywoń